VICINANTE SPOLUPRÁCE ZISK OlAg BIŽUTERIE PŘIVÝDĚLEK">
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.07.2010 21:37:35 

Krása je všude vítaným hostem. J. W. Goethe

Hematit‚ Magnetic
optimalizace PageRank.cz Přidat.eu RSS CZIN.eu PŘIDEJ MEZI OBLÍBENÉ

Hematit
Ve starověku byl považován za talisman štěstí a úspěchu
 
Pomáhá při neklidu a nespavosti, pocitech beznaděje a nejistoty, podporuje pamět. Napomáhá tvorbě bílých krvinek, čistí krev a zbavuje jí jedů, působí na lepší prokrvení ledvin, léčí oblast malého mozku, slezinu a játra. Použivá se při tachikardii, křečích nohou, strnutí šíje a při bolestech zad. Pomáhá při zotavování po nemocech, při bolestech kloubů, vředových a pohlavních chorobách, nápomocen je i při obtížích sexuálního rázu a při léčbě kožních nemocí jako jsou akné, ekzém, problémy s vlasy a pokožkou hlavy. 
Aktivuje naše skryté energetické rezervy. Pomáhá proti depresím, přináší pocit klidu a bezpečí. V každodenním životě posiluje a vitalizuje tělo. Podporuje usínání a spánek.
 
 
         
 
 
Magnetické šperky
 
Šperky z nerezové oceli, titanu z nichž mnohé jsou doplněny léčivými magnety poskytují řadě jejich uživatelů nejen krásnou ozdobu, ale též úlevu od bolesti.
    Odborná literatura tvrdí, že magnetické pole dokáže výrazně zlepšit: otoky a záněty hojení a regeneraci.
    Detoxikace a to na tělesné i buněčné úrovni - pozitivní vliv magnetického pole totiž urychluje látkovou výměnu, čímž výrazně napomáhá odplavování toxinů a solí usazených v buňkách.
    Analgetický - subjektivně výrazně snižuje vnímání bolesti.
    Nošení magnetického náramku může zmírnit bolesti vyvolané artrózou kyčlí a kolen.
 
Jak poznáte, že magnety fungují?
Nejběžnější způsob, že magnety fungují je, že bolest poleví. Někteří lidé, kteří použivají magnetoterapii magnetickým náramnkem tvrdí, že v oblasti, na niž je magnet přiložen, cití teplo. Každý reaguje jinak a nebývá běžné, aby člověk, který vyzkouší terapii magnetickým náramkem, nereagoval vůbec. Stupeň úlevy je u každého člověka individuální. 
 
Alfa - pravé zápěstí - působí na nervovou soustavu (deprese, fobie, duševní a tělesnou únavu, bolesti hlavy, revma, nespavost, astma, cukrovku)
 
Beta - levé zápěstí - působí na oběhovou soustavu (srdeční vady, zvýšený tlak, bušení srdce, ucpané cévy, trombóza, křečové žíly)
 
 
                                                                                                                                                     
image image image
 VÝMĚNA IKONEK viz. image
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek