VICINANTE SPOLUPRÁCE ZISK OlAg BIŽUTERIE PŘIVÝDĚLEK">
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.07.2010 21:37:35 

Krása je všude vítaným hostem. J. W. Goethe

Na co se nejvíce ptáte
optimalizace PageRank.cz Přidat.eu RSS CZIN.eu PŘIDEJ MEZI OBLÍBENÉ

 info.  

TRÁPÍ VÁS VELIKOST PRSTENU?

Jak zjistit velikost? Abyste si vybrali prsten, který Vám bude tak akorát, je nutné určit jeho velikost. Pokud jste si někdy kupovali prsten v klenotnictví, tak Vám pravděpodobně klenotník změřil obvod prstu klenotnickým kroužkem. Velikost prstenu (např. 54, 56, 59 apod.) je dána obvodem prstu v milimetrech. Pokud neznáte velikost prstenu pro Váš prst,můžete ji jednoduše zjistit pomocí následujícího návodu: Budete potřebovat provázek, fixu, měřítko (pravítko, metr). Udělejte na provázku čárku fixem, obtočte provázek kolem prstu, který chcete změřit v místě, kde je čárka od fixu, udělejte druhou čárku na druhý konec provázku. Provázek přiložte k měřítku. Vzdálenost mezi dvěma čárkami (v milimetrech) odpovídá velikosti prstenu (délka 58 mm odpovídá velikosti 58).

POZOR!

  • Pamatujte na to, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub. Nemějte prst provázkem příliš přiškrcený.
  • U širších prstenů (cca 8 mm a více) objednávejte o jedno číslo větší velikost.
  • Tloušťka prstu se během dne může mírně změnit. Nejpřesněji velikost prstenu změříte při pokojové teplotě a když nejste bezprostředně po nějaké namáhavé činnosti.

TIP... Pokud se rozmýšlíte mezi dvěmi velikostmi prstenu, zvolte tu menší. Pokud nemáme v nabídce naměřenou velikost prstenu, můžete si vybrat o číslo větší nebo menší. Zpravidla to není na závadu.

   

Jak objednat zboží nebo registraci?

Stačí otevřít k tomu určené formuláře, vyplnit v oddělení ZPRÁVA nejprve jméno, príjmení, celou adresu včetně PSČ, mobil (+ e-mail), u zboží dopnit u řetízků i délku, u zboží, které je možné Au i Ag, pak upřesnit. Pokud se Vám na Vašem PC formuláře k objednávkám registrace nebo zboží neotevřou, nevěste hlavu, stačí zaslat objednávku na e-mail proffering@email.cz, kde vyplníte vše stejným způsobem a do předměti jen napiště "REGISTRACE" nebo "ZBOŽÍ". Oba druhy objednávek jsou považovány za závazné.

Jak začít?

Je to velmi jednoduché - napište mi na e-mail - jméno, příjmení + adresu + telefon + váš e-mail. Já vás zaregistruji a pošlu registrační balíček. Vše vám dorazí domů formou dobírky. Toto je jediná investice....dál už budete jen získávat. Základní registrace je nyní pouze za 150,- Kč.

Dále v nabídce je také vzorkovnice, která obsahuje:

 

  1. vzorkovnice jsou v šanonu uchyceny na šířku - vzorky tedy visí dolů
  2. karty jsou vyrobeny z odolného polypropylenu opalového lesku a krásně tak odráží světlo na vzorky
  3. šanon se vejde do každé kabelky či tašky
  4. šanon má elegantní chromované kování pro snažší vytahování z boxu
  5. kovové měrky na prstýnky, průvodní a školicí materiály + ceník
TOP vzorkovnice - obsahuje jen jednu Top vzorkovnici, na které je 20 nejprodávanějších vzorů pozlacených a postříbřených řetízků + šanon + box za 420,- Kč / 16,- Eur
VELKÁ VZORKOVNICE - obsahuje 3 vzorkovnice s úplným sortimentem  pozlacených a postříbřených vzorů + šanon + box za 1.150,- Kč / 44,- Eur
(není podmínkou objednání k registraci, můžete onjednat později; nic není povinné, záleží jen na vašem rozhodnutí)
 
Všechny vzorky ve vzorkovnici jsou originál!
 
- je zde celkem 72 kousků 
- do šanonu lze upnout až 5 katalogů
 
 
Co potřebuji k této práci?
 
K téhle nejsou potřebná žádná speciální školení, znalosti, velké prodejní schopnosti atd. Nakupujete se slevami, aniž by jste museli plnit povinné odběry. Získaná sleva distrubutorovi zůstává. Nejedná se tedy o obrátkový systém, ale o načitací. To je obrovská výhoda, protože můžete v klidu a v pohodě postupovat ve své kariéře vzhůru bez nutnosti nákupů a stresu ze ztráty pozice. Registrací se Vám otevírá cesta k nebyvalému výdělku, prostřednictvím velice atraktivního a žádaného zboží - a to bez jediného rizika či ztráty. Máte rádi modu a modní trendy? Společnost bude vždy výrabět a dodávat jen to co zákazníci chtějí. Máte-li tvůrčího ducha a dobré nápady, můžete ovlivnovat vzhled vzorů, které budeme výrábět. Svou aktivitu můžete rozvinout i do dalších zemí, jako je Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Anglie...
 
Jsou nutné povinné odběry zboží?
Ne! Nejsou povinné pravidelné odběry. Záleží jen na Vás jestli budete objednávat každý týden nebo jen jedenkrát za rok. Registrace se nijak obnovovat nemusí.
 
Kde se zboží objednává ?
Zlatíčka se objednávají v regionálních skladech a to každou neděli a každé pondělí do 16 h. Objednávat je možno faxem, telefonicky i emailem.
Zboží,které objednáte v pondělí, máte následujicí týden doma. Nejdéle ve středu. Zboží chodí poštou jako cenné psaní, na dobírku.
 
Jak se řeší reklamace?
 
Oprávněná reklamace je vždy vyřizena kladně. Zákazník musí být spokojen.
 
Je možno zboží vyměnit?
 
Pokud se vám stane, že si zákazník objedná špatnou velikost nebo délku. Je možné po domluvě se skladem zboží vyměnit. Samozřejmě, že zboží nesmí být nošené.
 
Dostane zákazník zaruční list?
 
Samozřejmě. Každé i to sebemenší zlatíčko má svůj záruční list,který chodí automaticky s každým zbožím.
 
Co když  mi prodej nepůjde?
 
Šperky se zdobíme už tisíce let a zdobit se jim budeme. Výhodou šperků je to, že se to buď líbí a nebo ne. Proto taky máme velmi široký sortiment zaměřený pro všechny věkové skupiny. Pokud nemáte vlohy na prodej zboží, můžete se rozhodnout pro druhou variantu výdělku. A to registraci nových prodejců. Věřte, že i tato varianta stojí za to. Můžete si pomalu budovat tým svých prodejců a i za to dostanete zaplaceno. Navíc díky tomu, že máte doma PC, máte příležitost registrovat prodejce po celé republice. A nejen to. Můžete registrovat i v zahraničí..
 
Opravdu šperky nezčernají?
 
Věřte, že nezčernají. Odolávají vodě, dokonce i té mořské. Nejedná se o klasickou bižuterii na jakou jsme zvyklí. Ostatně kdo vám dá dvouletou záruku na bižuterii?
 
Kde mohu šperky nabízet?
 
Velmi dobré zkušenosti s prodejem jsou tam kde je hodně lidí - v práci, fitcentra, kadeřnictví. Půjčit katalog můžete svým přátelům do práce, ukázat kamrádkám.... A pak se stane, že zakazníci chodí sami. 

Proč bych se měl stát distibutorem SBS ?

 
Zanedbatelné vstupní náklady. Možnost výdělku. Výše výdělku závisí jen a jen na Vás! Pracovat můžete svým tempem. Kdy chcete a jak chcete.
 
Údržba a čištění bižuterie

Vámi koupený výrobek ponoříme do prostředku na čištění stříbra, který je k dostání v každé drogerii. Je rovněž nabízen naší firmou. Výrobek po několika vteřinách změní barvu na původní stříbrnou. Takto vyčištěný šperk je však matný a je tedy nutné jej po usušení důkladně přeleštit vatou či utěrkou na leštění stříbra. Jak vata tak útěrky jsou běžně k dostání v drogeriích. Pokud na vaší pokožce stříbro skutečně takto černá, doporučujeme zakoupit si čistič a vatu na cídění stříbra. A čas od času výrobek vyčistit - nejedná se o reklamaci, ale o přirozený jev, který se bude čas od času na vašich špercích objevovat. Pokud se Vám výrobek nepodaří vyčistit doma, bez obav ho k nám můžete poslat. My Vám jej vyčistíme k Vaší spokojenosti.

 

Technologie

Nová technologie zlacení SUBAGE odstraňuje problém odolnosti zlacené vrstvy vůči působení agresivních prvků obsažených v potu. Řetízky zlacené touto novou technologií odolávají působení potu mnohonásobně déle, než tomu je při použití jiné technologie.Na přiložených fotografiích jsou patrné rozdíly mezi řetízky, které byly zpracovány běžnou technologií zlacení a nově vyvinutou technologií SUBAGE.

 

Tato technologie odstraňuje problém odolnosti zlacené vrstvy proti působení agresivních prvků obsažených v potu. S tímto problémem se potýkají všichni výrobci silně zlacené bižuterie.

V potu každého jedince se nacházejí stopové prvky síry, jódu a rtuti. Působením těchto látek na zlacenou vrstvu dochází k narušení jejích legujících prvků. Tyto agresivní prvky pronikají mikroskopickými póry až k samotnému základnímu materiálu, který postupně rozrušují. Zpočátku nepatrné trhlinky se zvětšují až po určitém čase dojde k narušení v takovém rozsahu, že jsou na řetízku již pouhým okem patrné černé krupičky. V další fázi se tyto krupičky spojují, a následně dochází k plošnému odlupování zlacené vrstvy. Jedinou možnou obranou, jak bylo dříve možno tento proces oddálit, bylo nanesení co největší vrstvy zlata. Vznikal však problém finanční dostupnosti takového výrobku, neboť každý mikron zlata je velice nákladný a promítne se podstatně do ceny výrobku. Z tohoto důvodu se při použití běžné technologie praktikuje kompromisní řešení, a na výrobky se nanáší vrstva zlata o síle 1 mikron. Tato vrstva odpovídá padesáti, až sedmdesátinásobku zlacené vrstvy, která se nanáší na běžnou bižuterii. Výrobky zlacené jedním mikronem zlata odolávají spolehlivě běžnému otěru a vodě, avšak agresivním prvkům obsaženým v potu pouze ve velmi omezené míře. Z tohoto důvodu doporučují výrobci nosit řetízek na oděvu a pravidelně jej čistit, neboť v opačném případě se na řetízku začnou objevovat známky narušení, v některých případech již po měsíci nošení.

Při této příležitosti je na místě uvést na pravou míru tvrzení mnoha prodejců, kteří bez ostychu deklarují na svém zboží zlacení o síle dva, tři a mnohdy až pět mikronů. Tato tvrzení jsou krajně neseriozní, neboť cena takto silně zlacených výrobků by odpovídala několikanásobku ceny, za kterou své zboží nabízejí. Doporučujeme v těchto případech požadovat protokol o měření a prohlášení o shodě. Avšak ani v těchto případech nemusí být pravdou, že je na nabízeném zboží skutečně nanesena uvedená vrstva zlata. Jsou nám známy případy, kdy neseriozní výrobce ozlatí vzorky určené pro měření silnou vrstvou Au, avšak na trh dodává výrobky, které jsou zlaceny v průměru 0,25 mikronů. Při našich kontrolních měřeních jsme zjistili, že pouze na jednom z takovýchto řetízků byla naměřena hodnota 0,39 mikronů a to pouze v jednom bodě. V ostatních měřených bodech nedosahovala zlacená vrstva ani 0,25 mikronů!

Jedinou jistotou jak zjistit skutečnou vrstvu naneseného Au, proto zůstává měření nedestruktivní rentegeno-analytickou metodou. Jedná se však o značně nákladnou záležitost, která vysoko převyšuje cenu řetízku. Jedno měření na přístroji XRay-ComPact, který dociluje přesnost jedné stotisíciny milimetru, účtují firmy od 200,- do 250,- EUR.

Abychom zákazníky ušetřili těchto nákladů a nejistot z nekvalitního zlacení, vyvinuli jsme výše uvedenou technologii SUBAGE, která zaručuje dlouhodobou trvanlivost zlaceného zboží a vysoko překračuje záruční lhůtu.  

 

image image image
VÝMĚNA IKONEK viz. image
 
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek